Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji potrzeb użytkowników. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji

Ok, rozumiem

Jak to działa ?

- 1 - 

Wybierz plan, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej rodziny

Po utworzeniu swojego konta i zalogowaniu się, możesz wybrać dopasowany zestaw posiłków, do których przepisy i składniki dostarczymy prosto do Twojego domu. Dostawa w MrChef jest zawsze darmowa! Określ, dla ilu osób chcesz zamówić dania i na ile dni mają zostać wysłane (możesz zamówić dostawę na śrdodę, czwartek lub piątek).


Każde zamówienie z MrChef zawiera zestaw dokładnie odmierzonych i opisanych składników. Aby pomóc Ci bez problemu przygotować dania, dołączamy do nich karty przepisów i filmy instruktażowe. Pamiętaj, że możesz zmieniać zamówienie oraz w każdej chwili, bezpłatnie, anulować subskrypcję.

- 2 -

Skorzystaj z tygodniowego menu

Nasze menu składa się z 8 wyjątkowych przepisów, które zmieniają się co tydzień. W każdym tygodniu możesz wybierać spośród 4 dań wegetariańskich i 4 mięsnych bądź z rybą i owocami morza.


Wszystkie przepisy zostały przygotowane przez naszego szefa kuchni, a Ty otrzymasz dokładne instrukcje oraz film, które pomogą Ci w szybkim przygotowaniu dania. Potrawy MrChef pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz pozwolą odkrywać nowe smaki z kulinarnej mapy świata.

- 3 -

Możesz być pewny jakości

Wszystkie składniki, których używamy w kuchni MrChef, zostały przez nas starannie wybrane. W trosce o Twoje zdrowie i jak najwyższą jakość produktów, są one przewożone w specjalnie zapakowanych pudełkach z warstwą izolacyjną i lodem żelowym, zapakowane w oddzielne, zamknięte woreczki i pojemniki (więcej na temat pakowania dowiesz się z zakładki Dostawa). Dzięki temu Twoje zamówienie przyjedzie do Ciebie schłodzone i świeże.

- 4 -

Zarządzaj swoim zamówieniem

W każdej chwili możesz zarządzać swoją subskrypcją w MrChef - zmienić liczbę posiłków, powiększyć zamówienie, czy zawiesić wysyłkę np. na czas urlopu. Dopasowujemy się do Twojego stylu życia i wygody!

Równie prosta jest zmiana terminu wysyłki lub adresu dostawy. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz bezpłatnie anulować subskrypcję.


Zamów swój pierwszy zestaw!

powrót